Jak se chovat v hororu

Pokud to vypadá, že se vám právě podařilo zabít příšeru, nechoďte nikdy k ní a nesnažte se zjistit, je-li tomu opravdu tak.

Nikdy nečtěte nahlas formulku k vyvolání ďábla, dokonce ani jako vtip.

Nikdy nechoďte pátrat do sklepení, zvláště když vám přestala fungovat elektřina.

Pokud k Vám vaše děti začnou promlouvat latinsky, nebo jakýmkoli jiným jazykem, který by neměly znát, okamžitě je zastřelte. Ušetří Vám to spoustu bolesti v dlouhodobém časovém horizontu. Nejspíš Vás to bude stát trochu námahy je zabít, tak buďte připraveni. Toto také platí na děti, které začnou promlouvat cizím hlasem.

Všeobecně: Nesnažte se vyřešit hádanky, které mají otevřít Bránu Pekelnou.

Pokud zjistíte, že to, co zapříčinilo ten veliký hluk, byla kočka, koukejte okamžitě vypadnout!

Objevíte-li město, které vypadá opuštěně, bude pro to asi velmi dobrý důvod, proto nezastavujte a nerozhlížejte se po místním okolí!

Nezahrávejte si s překombinovanou DNA pokud skutečně nevíte, co děláte.

Utíkáte-li před monstrem, očekávejte, že minimálně dvakrát uklouznete nebo upadnete. Také mějte na paměti, že ačkoliv vy běžíte a příšera se za vámi sotva valí, hýbe se pořád dost rychle na to, aby Vás dohnala.

Pokud Vám dojde benzín uprostřed opuštěné silnice, nechoďte k nejbližšímu domu, který vypadá opuštěně, abyste zavolali pro pomoc. Pokud jste si jisti, že jste ještě před chvílí měli nádrž z poloviny plnou, zastřelte se. Stejně zemřete, a nejspíš budete snědeni.

A ZE VŠEHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ: Honí-li Vás vrah, neutíkejte před ním po schodišti NAHORU!


předchozí ] o úroveň výše ] následující ]


WEBovský počítadlo spočítalo, že si číslo počitadlo, které navštívilo od 17.října 1999 tyto stránky uložené na serveru Volny.cz
Tato stránka byla autorem naposledy editována 07.08.2007 13:27:24,
automatický update proveden 21.04.2014 13:15:05