Pyšná princezna

O pricezně co měla rypák do luftu

To byl ňáké mladé king a tomu hókali Mira. A ten se furt honil za ňákó stařkó. Rozesílal svoju sajtnu, aby princezny hodily čučku na jeho řepu. Jedna ani nehodila ani voko a celó sajtnu poslala pali. To mladýho kinga nasralo tak, že si zbalil pinkl a jel na ňu uvalit tunel aby se do něho zabóchla.

Na čáře se srazil s kořínkem co neměl v rychtiku daně a tak po němšli klempíři co vybírajó love. Mira potřeboval ňákýho kemu, tak to za něho zacóloval. Pak šli k němu do kéru a tam si čenžli šolny, Mira vypadal jak hómles, ale stejně valil za tó koňó. Na zámku chytl Mira betelnó hoknu * makal na zahradě. Staré king byl máčka a furt se kolem něho motali tři leví kořínci a ti starýmu kingovi hókali samý krén věci a čórovali mu ze šrajtofle love. Mira se v hokně nudil a tak porád vařil na tu koc * uměl na klajtnu a složil betelné song. Ta z něho byla tak zblblá, že když ho vykopli z hokny tak valila pali s ním.

Potřebovali se dostat na čáru, ale štreka byla dlóhá a tak museli bóchat, aby nezakalili. Mirovi to byla levandula * byl na hoknu zvyklé, ale Krasomila se furt eklovala, ale z hokny se neulila * Mira ju špizoval.

Vyčénžli tři rachoty, jednó hodili mixnu s klempířama co na ně poslal staré king. Na zámku fachčil jeden betelné kořeň co gómal a co byl kéma s Mirou. Ten starýmu kingovi hókl, aby vykopl ty tři kořeny. Staré king na ně uvařil tunel a šópl je do kameňa. Pak vyslal toho betelnýho konópka za Miró, aby hodil votáčku a mazal zpátky, že je to redy. Mira s tó koc už byl skoro na čáře když je dohonila grupa a bonzla Miru, že je king. Krasomile ruplo v řepě hópla na hajtru a valila pali.

Mira si taky klofl hajtru naštěstí byla gut a tak Krasomilu dohonil, potom s ňó dohókal grilku. Když to hókli starýmu kingovi hned si dal kopačky z hokny a hodil kačku Mirovi na škopek a valil vobdělávat koc, protože mu stařka dávno zakalila. Mira vytáhl love a zacóloval všem škopek a chálku


předchozí ] o úroveň výše ] následující ]


WEBovský počítadlo spočítalo, že si číslo počitadlo, které navštívilo od 17.října 1999 tyto stránky uložené na serveru Volny.cz
Tato stránka byla autorem naposledy editována 07.08.2007 13:27:24,
automatický update proveden 21.04.2014 13:15:05