Hezký den

O mně

aneb jak jsem si udělal Hezký den :-)


Na této stránce najdete vysvětlení proč je název webu Hezký den.
A zde to najdete v jiném příběhu: Hezký den.

Tento celý web je HOBBY, nikoliv podnikání

Příběh první

Před časem jsem na setkání v Holicích sháněl nějaké patice s nulovou silou pro konstrukci programátoru. Tím začal můj první Hezký den. Chlap měl poházeny po prostranství hory "radioamatérského bordelu". Mezi těmi věcmi jsem našel bednu s paticemi 3M Textool. Já jsem chtěl jen pár od každého typu. "Ne, vem si to všechno!" No ach jo, a už jsem táhnul celou bednu domů.

Příběh druhý

Na HW.cz jsem v inzerátech na fóru objevil, že někdo nabízí různé součástky a spektrální analyzátor Tektronix za dobrou cenu. Hned jsem tam zavolal. Zase pozdě - spektrák byl už pryč. "Chcete ty součástky? Ale jen všechny, už se tím nechceme dál zabývat." No tak teda jo, a už jsem pro ně jel. To byl můj další Hezký den.

Příběh třetí

Známému jsem se zmínil, že doposud bastlím. "Máme něco, co budeme asi vyřazovat, chtěl byste to?" - to byl můj další Hezký den. Nebylo toho málo, ale za nabízenou cenu to stálo. Představa, že když v noci ze soboty na neděli kolem druhé hodiny ranní potřebuji určitého švába, a GM otevírá až v pondělí v deset, brrr - příšerné. Tak jsem domů přivezl zase nějaké ty "bedýnky".

Příběh poslední

Bydlím v pražském panelákovém bytě. Máme bedny se součástkami v obýváku, na chodbičce, v ložnici a v šatně. Hlavní elektronka remcá: "Co s tím budeme dělat? Kdy to někam uklidíš? To toho tolik potřebuješ?" Pouštění různě vysokého napětí na řídicí mřížku elektronky pomáhá jen krátkodobě. Vzdávám. Ne všechno nepotřebuji. Rozhodl jsem se nadbytky prodávat dále a proto jsem postavil tento web Hezký den.


Návrat na hlavní stránku: Hezký den

[CNW:Counter]